top of page

Antivirüs Paketleri

Kredi kartı bilgilerini girme
comodo logo
norton

Comodo - Norton
Lüften size uygun paketi seçiniz

Hangi alışveriş sitesinden olursa olsun artık tüm online alışverişleriniz güvende! 1 yıllık kurulum ve uzaktan destek için satın almanız yeterlidir. Satın almadan önce sitemize üye olmayı unutmayınız.

Özellikler

İnternet bankacılığı ve alışverişlerinizde gerçek güvenlik

İnternet bankacılığı ve alışverişlerinizi artık endişe duymadan güvenle yapabilirsiniz. CIS 10’un devrim yaratan yeni teknolojisi ile tarayıcınızı izole edilmiş, güvenli bir alanda çalıştırarak internet korsanları tarafından bilgileriniz çalınmadan istediğiniz web sitesinden alışveriş yapmak mümkün.

laptop kullanan el

Ortaya çıkan tehditlerin önüne geçin

Comodo’nun Sandbox teknolojisi, bilinmeyen dosyaları otomatik olarak güvenli bir ortamda çalıştırırken, Valkyrie sistemimiz davranışlarını gerçek zamanlı olarak analiz eder - sizi virüs endüstrisinin keşfedilmemiş kötü amaçlı yazılımlara karşı korur.

çalıştır komutu

İnternet Güvenliği nedir?

İnternet güvenliği, tarayıcı güvenliğini, ağ güvenliğini, diğer uygulamaların ve işletim sistemlerinin güvenliğini sağlamak için alınan çeşitli güvenlik önlemlerini içeren bir bilgisayar güvenliği dalıdır. Siber saldırıların ve kötü amaçlı yazılım programlarının çoğu internet kaynaklı olduğu için, İnternet güvenliğinin birincil amacı, İnternet'ten kaynaklanan siber saldırılara karşı kurallar ve düzenlemeler sunmaktır.

Güvenlik ekipmanı

Ortaya çıkan tehditlerden bir adım önde olun

Korumalı alan teknolojimiz bilinmeyen dosyaları güvenli bir ortamda otomatik olarak kilitlerken, Valkyrie sistemimiz bunların davranışlarını gerçek zamanlı olarak test eder- sizi virüs endüstrisinin henüz keşfetmediği kötü amaçlı yazılımlara karşı korur.

bilgisayar güvenlik

Çevrimiçi bankacılık ve alışveriş için gerçek güvenlik

Güvenli Alışveriş, güvenle çevrimiçi alışveriş yapmanızı ve banka işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlar. Bu çığır açan teknoloji, tarayıcınızı kötü amaçlı yazılımlar veya internet hırsızları tarafından saldırıya uğramayan, izlenemeyen veya görüntülenemeyen güvenli bir kap içinde izole eder.

bankacılık işlemleri

Şubat 2018'deki En İyi İnternet Güvenliği Ürünü, AV-TEST

Comodo Internet Security Premium, Şubat 2018'de varsayılan ayarlarını kullanarak 18 ev internet kullanıcısı güvenlik ürününü değerlendirdikten sonra AV-TEST tarafından En İyi Ürün olarak derecelendirildi. Windows 7 (SP1, 64 bit) platformunda test edilen internet güvenliği ürünümüz, göstermeyi başardı. 17,5 / 18 puan ile tüm bileşenleri ve koruma katmanlarını kullanan yetenekleri.

sertifika

Özellikler

Antivirüs

Bilgisayarınızda saklanan tüm zararlı yazılımları ortaya çıkarır ve yok eder.

Anti-Spyware

Casus yazılım tehditlerini tespit eder ve tüm enfeksiyonları yok eder.

Anti-Malware

Kötü niyetli işlemler zarar vermeden önce etkisiz hale getirilir.

Anti-Rootkit

Bilgisayarınızı tarar, rootkitleri algılar ve kaldırır.

Bot Koruması

Kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınızı bir zombi haline getirmesini önler.

Savunma +

Kötü amaçlı yazılımlar yüklenmeden önce engellenir böylece kritik sistem dosyaları korunmuş olur.

Bellek Güvenlik Duvarı

Sofistike bellek taşması saldırılarına karşı en üst seviyede koruma.

Otomatik Sandbox Teknolojisi ™

Bilinmeyen dosyaları herhangi bir hasara neden olamayacakları izole bir ortamda çalıştırır.

bottom of page